• Październik miesiącem bibliotek szkolnych

• 19.01.2021 18:56
      • W tym roku świętowaliśmy go pod hasłem „Z książką ci do twarzy”
      • Z tej okazji w dniach 26 – 30 odbył się” Tydzień z książką”. Niestety, epidemia pokrzyżowała nasze plany i tylko dzieci z klas I-III były w szkole. Każda klasa wykonała prace na konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa” metodą kolażu z wykorzystaniem darów jesieni. Wszystkie prace zostały wykonane starannie, uczniowie wykazali się dużą pomysłowością.

W klasach IV-VIII został ogłoszony konkurs plastyczny „Mój bohater literacki”- plakat lub portret. Wpłynęło  cztery prace, pięknie wykonane i wszystkie zajęły równorzędnie pierwsze miejsca. Nagrody po powrocie do szkoły otrzymają: Nadia Bardjan, Karolina Babka, Martyna Król z kl. 5 oraz Maja Wawrzaszek z klasy 6 b.

Pozostałe zaplanowane na ten tydzień działania czyli inscenizacje, czytanie książki podczas przerw        i teatrzyk kamishibai odbędą się, kiedy wszyscy spotkamy się w szkole.

Galeria...