• Skład Rady Rodziców 2023/2024

Zastępczyni: Weronika Walawender

Skarbnik:  Marek Cisek

Sekretarz: Izabela Kulka

Składka na rok 2023/2024 wynosi 100 zł. od każdego dziecka.

Płatności na konto bankowe do  31.10.2023.

W tytule przelewu proszę podać:  dane dziecka oraz nazwę grupy.

74 9175 0000 2001 0013 4255 0002

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje dotyczące Rady Rodziców szkoły na rok szkolny 2022/23

Dzień dobry.

Bardzo miło jest mi przekazać Państwu skład Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym. W wyborach, w których uczestniczyli przedstawiciele trójek klasowych wszystkich oddziałów, wybrano następujące osoby:

Przewodnicząca: Barbara Czech

Wiceprzewodnicząca: Paula Grzesik

Skarbnik: Magdalena Janas

Sekretarz: Agata Józefczyk

Członek rady: Urszula Nowicka

Rada Rodziców ma realny wpływ na życie szkoły. Od solidarności wszystkich Rodziców zależy sprawny przebieg wielu uroczystości i imprez, w których biorą udział nasze dzieci. Przykładem są działania z poprzednich lat, kiedy organizowana była zabawa karnawałowa, czy opłacana codzienna herbata dla uczniów.

Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa o dokonywanie wpłat tylko na konto bankowe w kwocie 50 zł na pierwsze oraz 40 na drugie i kolejne uczące się u nas w szkole dziecko.

Aby usprawnić identyfikację wpłacających prosimy w tytule przelewu podać IMIĘ I NAZWISKO ORAZ KLASĘ do której uczęszcza dany uczeń.

Rachunek bankowy do wpłat: 97 9175 0000 2001 0005 0164 0001

Posiadacz rachunku w Banku Spółdzielczym w Żołyni to Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rakszawie, 37-111 Rakszawa 347

Barbara Czech

•           Rada Rodziców Szkoły