• Konkurs recytatorski pt. "Przyroda w wierszach Marii Konopnickiej"

• 03.11.2022 10:02
      • 26 października w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. W związku z uhonorowaniem przez sejm RP Marii Konopnickiej literacką patronką roku 2022 uczniowie klas II i III zaprezentowali wiersze poetki, których motywem przewodnim jest przyroda.

Wystąpienia uczniów oceniały Pani Anna Przybyło oraz Pani Bożena Waniowska. Komisja konkursowa stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Po długich obradach ogłoszono następujące wyniki:
        I miejsce - Lena Pelc, Maja Sobuś
        II miejsce - Amelia Kuca, Igor Babiarz
        III miejsce - Marianna Buszta, Natalia Figiela
        Wyróżnienia - Alicja Ukarma, Kamil Chmiel, Michał Król, Oliwia Cisek, Wiktoria Woźniak, Gabriela Dołęga

Następnie Pan Dyrektor Piotr Michno wręczył nagrody.

Serdecznie dziękujemy wychowawczyniom klas II i III - Pani Jolancie Kuszaj, Pani Dorocie Śliż, Pani Edycie Szosteckiej-Berezie oraz Pani Jolancie Bolesławskiej - za pomoc w organizacji konkursu i przygotowanie uczniów do występu, a także wszystkim uczestnikom za odwagę i zaangażowanie!