• Kolejne sukcesy naszych lekkoatletów

• 05.10.2023 12:39
      • 26 września 2023 r. w Białobrzegach odbyły się powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce .Naszą szkołę w reprezentowało 14 uczniów klas 7-8.  Uczniowie odnotowali następujące sukcesy w konkurencjach indywidualnych w powiecie:

Dominik Bublewicz 1 miejsce w biegu na 100 m

Bartłomiej Skoczylas 1 miejsce w pchnięciu kulą

Nadia Bardjan 1 miejsce w biegu na 300 m

Emilia Pliś   2 miejsce w pchnięciu kulą

Konrad Mach 2 miejsce w biegu na 1000 m

Kacper Haładej 2 miejsce w biegu na 300 m

Filip Falandysz 3 miejsce w biegu na 300 m.

Wszyscy medaliści zawodów powiatowych wzięli udział w zawodach wojewódzkich, które odbyły się 28 września 2023 r. w Stalowej Woli. Największy sukces odniosła Nadia Bardjan zdobywając 3 miejsce w województwie w biegu na 300. Bardzo dobrze spisali się  również Dominik Bublewiczowicz oraz Bartek Skoczylas zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Wszyscy pozostali zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. W zawodach wojewódzkich brało udział ok. 500 zawodników w różnych dyscyplinach.Opiekunem uczniów na zawodach był Janusz Krupczak.