• Prezentacja prac na Szkolnym Pokazie Talentów

• 09.07.2022 22:40
      • W dniu 21 czerwca 2022 r. został zorganizowany Szkolny Pokaz Talentów. Uczestnicy zajęć infotechnicznych zaprezentowali swoje prace. Uczniowie klasy 8b przedstawili dwie maszyny: Jan Mierzwa zaprezentował ramię robota przenoszące przedmioty, Miłosz Janas i Igor Janas pokazali możliwości pojazdu gąsienicowego napędzanego czterema silnikami, miotającego pociskami.

Bartosz Giża uczeń klas 6a pokazał dwusilnikowy pojazd z układem kierowniczym.

Konrad Mach z klasy 6b przedstawił jeżdżącą platformę z przenośnikiem taśmowym transportującą towary.

Maszyny zostały zaprojektowanie, zbudowane i zaprogramowane przez młodych konstruktorów i wykonały swoje zadania zgodnie z planem autorów.
        Było to podsumowanie tegorocznej pracy na zajęciach infotechnicznych i mamy nadzieję, że przyszły rok przyniesie nowe pomysły i nowe wyzwania.