• Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych

• 11.12.2022 23:06
      •
        Konkursy organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023
        Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie od lat organizuje konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych, które są jednymi z najbardziej wymagających sprawdzianów wiedzy i umiejętności. Są to konkursy o zasięgu wojewódzkim obejmujące etap szkolny, rejonowy i wojewódzki.  Zagadnienia, na których opierają się zadania często wykraczają poza treści realizowane na lekcjach i wyróżniają się podwyższonym stopniem trudności, dlatego każdy uczeń biorący w nich udział musi wykazać się ogromnym zaangażowaniem i pracowitością. W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I etapie w/w konkursów; z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, geografii, biologii i chemii.
        Z radością informujemy, że uczennica klasy 8b – Karolina Rupar po wielu tygodniach ciężkiej i wytężonej pracy zarówno w szkole, jak i w domu  pomyślnie ukończyła I etap Kuratoryjnego Konkursu z chemii i zakwalifikowała się do II etapu (rejonowego).
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom pasji i chęci poszerzania swojej wiedzy, a Karolinie życzymy powodzenia w etapie rejonowym.